SMPC75ANHM3/H
MFR.Part #
SMPC75ANHM3/H
JLCPCB Part #
C1847903
Description
1.5kW@10/1000us 12.4A@10/1000us 121V 1uA 75V 92.1V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS