SMPC40AN-M3/I
MFR.Part #
SMPC40AN-M3/I
JLCPCB Part #
C1980167
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 23.3A@10/1000us 40V 49.1V 64.5V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS