RN55E9311DBSL
MFR.Part #
RN55E9311DBSL
JLCPCB Part #
C1429832
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.31kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors