SMPC26AN-M3/H
MFR.Part #
SMPC26AN-M3/H
JLCPCB Part #
C1974955
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 26V 31.9V 35.6A@10/1000us 42.1V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS