SMPC22AN-M3/H
MFR.Part #
SMPC22AN-M3/H
JLCPCB Part #
C1976191
Description
1.5kW 1uA 22V 26.9V 35.5V 42.3A TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS