PLTT0805Z1962QGT5
MFR.Part #
PLTT0805Z1962QGT5
JLCPCB Part #
C4246333
Description
-55℃~+215℃ 19.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS