SMPC22AN-M3/I
MFR.Part #
SMPC22AN-M3/I
JLCPCB Part #
C3708350
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 22V 24.4V 35.5V 42.3A TVS TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS