SMPC22ANHM3/I
MFR.Part #
SMPC22ANHM3/I
JLCPCB Part #
C1847847
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 22V 26.9V 35.5V 42.3A@10/1000us TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS