36D343G015BB2B
MFR.Part #
36D343G015BB2B
JLCPCB Part #
C1615254
Package
Plugin
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 15V 22.22mm 34000uF 82.6mm 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS