SMPC43ANHM3/I
MFR.Part #
SMPC43ANHM3/I
JLCPCB Part #
C3709773
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 21.6A 43V 47.8V 69.4V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS