CRCW2512619KFKEG
MFR.Part #
CRCW2512619KFKEG
JLCPCB Part #
C4118390
Description
-55℃~+155℃ 1W 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS