SMP33A-M3/84A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMP33A-M3/84A
JLCPCB Part #
C1974724
Package
DO-220AA(SMP)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 33V 40.6V 400W@10/1000us 53.3V 7.5A@10/1000us TVS Unidirectional DO-220AA(SMP) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS