TR3B335K025C1500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TR3B335K025C1500
JLCPCB Part #
C1959907
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 25V 3.3uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS