SMP15A-M3/84A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMP15A-M3/84A
JLCPCB Part #
C1976413
Package
DO-220AA(SMP)
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.4A@10/1000us 18.5V 1uA 24.4V 400W@10/1000us TVS Unidirectional DO-220AA(SMP) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS