SMP26A-M3/85A
MFR.Part #
SMP26A-M3/85A
JLCPCB Part #
C1978271
Description
-55℃~+150℃ 1uA 26V 31.9V 400W@10/1000us 42.1V 9.5A@10/1000us TVS Unidirectional DO-220AA(SMP) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS