SMP13A-M3/84A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMP13A-M3/84A
JLCPCB Part #
C3715030
Package
DO-220AA(SMP)
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 18.6A 1uA 21.5V 400W TVS Unidirectional DO-220AA(SMP) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS