SMP26A-M3/84A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMP26A-M3/84A
JLCPCB Part #
C1974728
Package
DO-220AA(SMP)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 26V 31.9V 400W@10/1000us 42.1V 9.5A@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-220AA(SMP) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS