SMP16A-M3/84A
MFR.Part #
SMP16A-M3/84A
JLCPCB Part #
C1974040
Description
-55℃~+150℃ 15.4A@10/1000us 16V 19.7V 1uA 26V 400W@10/1000us TVS Unidirectional DO-220AA(SMP) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS