SMP22A-M3/84A
MFR.Part #
SMP22A-M3/84A
JLCPCB Part #
C3707512
Description
-55℃~+150℃ 11.3A 1uA 22V 24.4V 35.5V 400W TVS Unidirectional DO-220AA(SMP) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS