RN60C6981DRSL
MFR.Part #
RN60C6981DRSL
JLCPCB Part #
C1789242
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors