SMF58A-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF58A-HE3-18
JLCPCB Part #
C1978719
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 144pF 1kA@8/20us 200W@10/1000us 58V 70.8V 95V ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS