TNPU0805100KAZEN00
MFR.Part #
TNPU0805100KAZEN00
JLCPCB Part #
C3963155
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS