SMF54A-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF54A-HE3-18
JLCPCB Part #
C3698798
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 148pF 2.25A 200W 54V 60V 88V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS