SMF30A-HM3-08
MFR.Part #
SMF30A-HM3-08
JLCPCB Part #
C3709236
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 200W 207pF 30V 33.3V 4.1A 48.4V IEC 61000-4-2 TVS DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS