SMF13A-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF13A-E3-18
JLCPCB Part #
C1977520
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 13V 16V 200W@10/1000us 21.5V 423pF 9.3A@10/1000us ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS