SMF30A-HE3-08
MFR.Part #
SMF30A-HE3-08
JLCPCB Part #
C3699875
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 200W@10/1000us 207pF 30V 36.9V 4.1A@10/1000us 48.4V TVS DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS