Y000728K4000T0L
MFR.Part #
Y000728K4000T0L
JLCPCB Part #
C1477855
Description
-55℃~+125℃ 28.4kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors