SMCG90A-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG90A-E3/9AT
JLCPCB Part #
C1982244
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 10.3A 100V 146V 1uA 90V TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS