RWR82NR560FRB12
MFR.Part #
RWR82NR560FRB12
JLCPCB Part #
C1482598
Description
-55℃~+250℃ 1.5W 560mΩ Wirewound Resistor ±1% ±400ppm/℃ 插件,D2xL7.9mm Through Hole Resistors