Y145411K7060T0L
MFR.Part #
Y145411K7060T0L
JLCPCB Part #
C1479060
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 11.706kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors