SMCG20A-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG20A-E3/9AT
JLCPCB Part #
C1982700
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 20V 24.5V 32.4V 46.3A@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS