MXSMCGLCE58AE3
MFR.Part #
MXSMCGLCE58AE3
JLCPCB Part #
C2630264
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 16A 58V 5uA 64.4V 93.6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS