SMCG90CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG90CA-HR
JLCPCB Part #
C1983134
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 10.3A 100V 146V 90V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS