SMCG11A-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG11A-E3/9AT
JLCPCB Part #
C1982358
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 11V 13.5V 18.2V 5uA 82.4A@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS