SMCG45A-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG45A-E3/9AT
JLCPCB Part #
C1982235
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 20.6A@10/1000us 45V 55.3V 72.7V TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS