MSMCG100AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSMCG100AE3
JLCPCB Part #
C2624993
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100V 111V 162V 1uA 9.3A TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)