Y07857R15000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y07857R15000B9L
JLCPCB Part #
C1468127
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 7.15Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS