SMCG75A-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG75A-E3/9AT
JLCPCB Part #
C1982268
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 12.4A 121V 1uA 75V 92.1V TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS