ERC50267R00FKEB500
MFR.Part #
ERC50267R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3381934
Description
-65℃~+175℃ 100mW 267Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS