SMCG16AHE3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG16AHE3/57T
JLCPCB Part #
C3699454
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 16V 17.8V 1uA 26V 57.7A TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS