SMCG16CAHE3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG16CAHE3/57T
JLCPCB Part #
C1985173
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 16V 19.7V 1uA 26V 57.7A@10/1000us Bidirectional TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS