TNPW060354K9BETA
MFR.Part #
TNPW060354K9BETA
JLCPCB Part #
C1723425
Description
-55℃~+125℃ 100mW 54.9kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount