SMCJ70A-M3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ70A-M3/9AT
JLCPCB Part #
C3707364
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 113V 13.3A 1uA 70V 77.8V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS