SMCG130CAHE3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG130CAHE3/57T
JLCPCB Part #
C1985182
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 130V 147V 1uA 275V 5.5A@10/1000us Bidirectional TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS