SMCG160CAHE3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG160CAHE3/57T
JLCPCB Part #
C1985174
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 160V 197V 1uA 259V 5.5A Bidirectional TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS