Y0007500R000Q0L
MFR.Part #
Y0007500R000Q0L
JLCPCB Part #
C1469486
Description
-55℃~+125℃ 500Ω 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS