SMCG150CAHE3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG150CAHE3/57T
JLCPCB Part #
C1985177
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 150V 167V 1uA 243V 6.2A Bidirectional TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS