MASMCGLCE110AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MASMCGLCE110AE3
JLCPCB Part #
C2628758
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 110V 122V 178V 5uA 8.4A 90pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)