SMC5K36CA-M3/H
MFR.Part #
SMC5K36CA-M3/H
JLCPCB Part #
C3713746
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 36V 40V 58.1V 5kW 86.1A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS