SML4750-E3/5A
MFR.Part #
SML4750-E3/5A
JLCPCB Part #
C3765038
Description
1 Independent 1W 27V 35Ω 5uA@20.6V 750Ω ±10% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS